Yaz Kursları

Arap Dili Edebiyatı, İlahiyat gibi Arapça Eğitimi Gereken Birçok Alanda Sınıf ve Özel Dersler, HIZLANDIRILMIŞ DİLBİLGİSİ ve KONUŞMA ARAPÇASI Derslerimiz Yeni Okul Dönemine Sizleri En iyi Şekilde Hazırlamak İçin Düzenlenmekte, Sizlere Özel Akademik Takvim ile verilmektedir.

Kursun üzerine tıklayarak detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Zaman Kaybetmeden Dil Öğrenmek İsteyenler İçin Özel Olarak Hazırladığımız Yaz Kursu Programımızla 5 haftada ( Kış Dönemi ) 2,5 Aylık Ders Programını Tamamlamayı ve Bunu Yaparken Dil Öğrenmenin Zevkine Varmanızı Sağlamayı Hedefliyoruz.

Lisan Yaz Kurslarımız 5 Haftalık Dönemlerden Oluşmaktadır. Hızlandırılmış Yaz Lisan Kurslarımız Hazırlık ( Yeni Başlayanlar İçin ) ve Kur Sisteminde İlerlemektedir. Kış Dönemindeki 2,5 Aylık Eğitimimize Tekabül Eden Bu Derslerimiz Yazı, Okuma, Günlük Konuşma Cümle Ve Tabirler, Dilbilgisi ve Serbest Konuşma Gibi Bölümlere Ayrılmaktadır.

Yaz Ayını Verimli Geçirmek İsteyenler İçin Kaçırılmayacak Bir Fırsat..

İmam Hatip ORTA ve LİSE Öğrencileri!

Yaz Tatilinde Öğrendiklerinizi Unutmamaya ve Yeni Ders Yılına Hazır Girmeye Ne Dersiniz ?

İmam Hatip öğrencilerimize özel hazırlamış olduğumuz ders programında 2019 – 2020 Eğitim

Yılında işlenen konulardaki eksik bilgilerini toparlamanın yanında yeni eğitim yılı konularını da genel olarak içermektedir.

Amacımız; yeni ders yılına öğrencilerimizin hazır bir şekilde girmeleri ve sınıflarını en iyi şekilde geçmelerini sağlamaktır.

Kurs Detayları
TARİH Dönem Ders Ders Saati Haftada

Her Yaz Dönemi Ders Gün ve Saatleri için Lütfen Arayınız.

İrt: 507 788 8989

Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by